Su Deposu İzolasyonu ve Yalıtım Hizmeti

mavidepo inline reviews removebg preview

Su depoları, içme suyunun güvenli ve temiz bir şekilde saklandığı önemli yapılar arasında yer alır. Bu depoların doğru bir şekilde izole edilmesi ve yalıtılması, suyun kalitesini ve sağlığı koruma konusunda kritik bir rol oynar. Su deposu izolasyonu ve yalıtımı hizmeti su deposunun ömrünü uzattığı gibi hem su kalitesi ve sağlığı için, hem deponun bulunduğu ortamın sağlığı için hem de enerji tasarrufu için çok önemlidir.

Çalıştığımız Markalar

Neden Su Deposu İzolasyonu Yaptırmalısınız?

Su depolarının sızdırmaz olması, su kaynaklarını korumanın yanı sıra su kaybını da önler. Sızıntılar, su kaynaklarını israf eder ve aynı zamanda ek maliyetlere yol açabilir. En önemlisi ise su sızıntısı binanızdaki iskelet sistemine ulaşabilir ve çürümeye neden olabilir. Bu da depreme dayanıklılık konusunda binanızda büyük risklere yol açar. Eğer su deposu, binanın bodrum katındaysa su sızıntıları temele ulaşarak korozyona sebep olacaktır.

 • Su Kalitesi ve Sağlığı
 • Sızıntıları Önlemek
 • Enerji Tasarrufu
 • Dayanıklılık ve Uzun Ömür
 • Çevre Koruma
sizdirma01

3 Adımda Su Deposu İzolasyonu

3 adımda su deponuzun tüm ihtiyaçlarını giderelim. Bizimle iletişime geçin, su deponuzla ilgili konuşalım. Su deponuzun ihtiyaçlarını belirleyelim. Deponuzu en kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile sorunlarını giderip bakımını tamamlayarak teslim edelim.

1.

İletişime Geçin

Bizi arayın, iletişim formunu doldurun, e-posta veya WhatsApp ile ulaşın.

2.

Teklif Verelim

Su deponuzla ilgili ihtiyaçlarınızı detaylıca paylaşın. Size özel teklif hazırlayalım.

3.

Uygulayalım

En kısa sürede profesyonel ekibimiz ile projenizi kusursuz şekilde teslim edelim.

TELEFONUNUZU BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM 📞

  Neden biz?

  Neden Mavi Depo’yu Tercih Etmelisiniz?

  20 yılı aşkın süredir su depolarının izolasyonunu ve yalıtımını yapıyoruz. Bu sayede yapının temeline su sızmıyor, yapının taşıyıcı sistemi zarar görmüyor. Su deponuz sayesinde, su kesilmesine karşı tedbirli oluyorsunuz. Dahası, su deponuz, içme suyuna uygun malzemelerle kaplanıyor. Su deposu izolasyonu bizim uzmanlığımız.

  • Kaliteli Malzeme
  • Tecrübe
  • Uygun Fiyat
  • 10 Yıl Garanti

  Hizmet Bölgelerimiz

  Türkiye’nin pek çok şehrinde bireysel kullanıcılara, ofis ve şirketlere, otellere, AVM’ler ve organize sanayi bölgelerine su deposu izolasyonu yalıtımı hizmetleri götürüyoruz. Hizmet bölgelerimiz konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Mavi Depo’dan Hizmet Alanlar Neler söylüyor?

  10 yıl işçilik garantili yalıtım hizmetlerimiz ile kusursuz müşteri deneyimini hedefliyoruz. Su depolarınızın izolasyonunu uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünler ile gerekleştiriyoruz.

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Organize Sanayi Bölgemizin 2 adet 1600 tonluk su deposunun yalıtımını, uzun araştırmalarımız neticesinde Mavi Depo’ya yaptırdık. Ne kadar doğru karar vermişiz. Tüm beklentilerimizi karşıladılar. İşe zamanında başlayıp, zamanında bitirdiler. Neyi nasıl yapacaklarını iyi biliyorlar. İş güvenliğini önemsiyorlar. 2017 yılından beri hiçbir sorun yaşanmadı depomuzda.”
  gkosb transparentlogo
  Erhan Koray

  GKOSB, Bölge Müdürü

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Tuzla Serbest Bölgedeki fabrikamızda toprak altında yer alan üç su depomuz var. Depoların su sızdırdığını ve sızan suların bina temeline yönlendiğini görünce ivedilikle su depolarımızın su yalıtımını yaptırmaya karar verdik. Tavsiye üzerine MaviDepo’ya ulaştık. Depolarımızın su yalıtımını PVC membranla yaparak kalıcı bir çözüm elde ettik.
  181konveyor 2
  Cumhur Yıldırım

  Konveyör, Serbest Bölge İdari İşler

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “İstanbul Boğazının en güzel yerinde konumlanan otelimizin 2 kullanım suyu 1 yangın suyu deposu var. Musluktan akan sularımızın temiz, kokusuz olması bizim için çok önemli. Bundan dolayı içme suyuna uygunluk belgesine sahip PVC membranları uygulayan Mavi Depo’yu tercih ettik. Bizi bilgiye doyurup, kusursuz bir uygulama gerçekleştiridiler. Mavi Depo’yu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  radissonblu transparentlogo
  Erdoğan Güzer

  Radisson Blu, Teknik Müdür

  Su Deposu İzolasyonu Fiyatları

  Su deposu izolasyonu ve yalıtımı uygulama fiyatı, deponuzun büyüklüğüne, türüne, konumuna göre değişiklik gösterebilir. Doğru şekilde izole edilmeyen ya da hiç yalıtım uygulaması yapılmamış su depoları, zamanla su sızdırmaya başlar. Bu da hem sağlık açısından tehlikeli hem de su kaçağı ve kaçak suyun yarattığı çürüme ve bozulmalar nedeniyle daha büyük maliyetlere yol açar. Bu nedenle su deposu izolasyonu hizmeti almanız ileride yaşanacak sağlık problemleri ve ek maliyetleri önler. Su deposunun içme suyuna uygun PVC membran ile yalıtım uygulaması metrekare fiyatı $25-$30 civarındadır.

   Sağlığınız İçin Su Deposu İzolasyonu Yaptırın

  İzolasyon sadece su deponuzu değil su deponuzun bulunduğu yapıyı da korur. Hem su deponuza dışarıdan yabancı girişleri durdurarak kontaminasyon riskini azaltır, hem de yapınıza su sızması durumunda yaşanacak çürüme, kabarma ve su maliyetinin artması gibi olumsuzları önler.

  Su Deposu Yalıtım Hizmeti

  Su deposu yalıtımı ve su deposu izolasyonu aynı manadadır. Betonarme su depolarında ya da paslanmaz modüler su depolarında maalesef yalıtım zafiyeti sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur. Bu durumda karşılaşılan sorunlar;

  1. Su deposunun sızdırması,
  2. Yapının temel, perde, taşıyıcı sistemin korozyona uğrayıp taşıma gücünün azalması, depreme karşı güçsüzleşmesi,
  3. Su sızmasından dolayı zeminin gevşemesi, taşıma gücü kaybı,
  4. Hijyen şartlarının bozulması, depoda bakteri ve mikrop üremesi,
  5. Su kalitesinin düşmesi ve tat bozulması
  6. Su deposunda oluşan çatlak ve delikler
  7. Su deposu çevresinde oluşan rutubet, nem, boya ve renk atmaları
  8. Artan nem ve rutubetin yaşam alanlarına yansıması, küf ve bakteri üretmesi
  9. Su deposunun sızdırması sebebiyle yaşanan su faturalarının yükselmesi

  Bu sorunları yaşamamak adına su deposu sıklıkla kontrol edilmeli herhangi bir sızdırma, kirlenme, paslanma halinde, su deposu yalıtımı hizmeti almaktır. Mavi Depo olarak 20 yıllık tecrübe, işinde uzman kadro, kaliteli malzemeler ve 10 yıl garanti sözü ile su deposu yalıtımı hizmetini güvenle sunuyoruz.

  Su deposu izolasyonu ve yalıtımı, su kaynaklarınızı ve sağlığınızı korumak için kritik bir adımdır. Mavi Depo ile çalışarak, bu önemli görevi uzmanlıkla yerine getirebilir ve su kaynaklarınızı güvence altına alabilirsiniz. Sağlıklı bir geleceğe adım atmak için bize katılın ve suyunuzu korumak için birlikte çalışalım.

  Su Deposu İzolasyonu Fiyat Teklifi Al

  Su deposu izolasyonu ve yalıtımı, su kaynaklarınızı ve sağlığınızı korumak için kritik bir adımdır. Mavi Depo ile çalışarak, bu önemli görevi uzmanlıkla yerine getirebilir ve su kaynaklarınızı güvence altına alabilirsiniz. Sağlıklı bir geleceğe adım atmak için bize katılın ve suyunuzu korumak için birlikte çalışalım.
  Apartman, site, işyeri ve ofis, hastane ve okul, şehir içme suyu depoları ve her türlü yapıya uygun su deposu izolasyonu fiyatı ve teklifi almak için bize şimdi ulaşın.

  Sorularınız Mı Var?

  Bize Hemen Ulaşın

  Su deposu yalıtımı ve izolasyonu hakkında bilgi, teklif ve tüm detaylar için için bizimle iletişime geçin.

  Mesai Saatleri

  08:30 – 18:30 (H.İçi)
  09:30 – 12:30 (Cmt.)

  Adres

  Çavuşoğlu Cd. No: 17/1 Kartal/İstanbul

  İletişim Formu