Hakkımızda

mavi depo logosu yatay

Biz Kimiz?

Mavi Depo, Tara Yalıtım İzolasyon ve Tadilat Uygulamaları Ltd. Şti. markasıdır. 2004 yılında kurulan şirketimiz, spesifik olarak su depoları yalıtımı, su depoları izolasyonu, su depoları temizliği ve su depoları dezenfeksiyonu konusunda uzmanlaşmıştır. On binlerce metrekare su deposu yalıtım tecrübesine sahip firmamızın ana prensibi, doğru malzemeyi, doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak üzerine kuruludur.

Su Deposu Yalıtımında Uzman

  • Bireysel su depolarından sanayi tipi tesislere kadar her türlü su deposu
  • Garantili işçilik, kaliteli malzemeler, son teknoloji uygulama
  • Altyapınıza özel projelendirme
su deposu izolasyonu firması sahibi inşaat mühendisi burak tanrıver profil fotoğrafı
Burak Tanrıver

Kurucu

İnşaat Mühendisi Yıldız Teknik Üniversitesi

Çalıştığımız Markalar

İşimiz ve İlkelerimiz

Özellikle, su deposu izolasyonu ve yalıtımı, uzmanlık gerektiren bir iştir. Tonlarca suyun depolandığı bir yapının, yıllarca sızdırma olmaksızın, hijyenik koşulları yerine getirerek hizmet vermesi beklenmektedir. Bizim işimiz bu hassas gereksinimleri karşılamak ve su depolarınızı güvende tutmaktır.

otel 3

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Mavi Depo, müşterilerine mükemmel hizmet sunmayı taahhüt eder. İster müstakil villanızın küçük bir su deposu, ister bir AVM’nin büyük bir su deposu olsun, işimizi aynı zevk, heyecan ve kaliteyle yapıyoruz. Özellikle, su depolarının sağlığı ve dayanıklılığı için en iyi malzemeleri kullanıyor ve kendi uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Uygulamalara, malzeme ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garanti vermekteyiz.

Malzeme ve İşçilik Kalitemiz

Su depolarınızın izolasyonunu uzun ömürlü, kaliteli ve hesaplı malzemeler kullanarak uzman personellerimiz ile sağlıyoruz. Tamamladığımız projelerde 10 yıl işçilik garantisi sunuyoruz. Kalıcı çözümler sunmak için 20 yılı aşkın süredir yüzlerce kurumsal markaya, binlerce bireysel kullanıcıya hizmet götürüyoruz.

avm 3
avm 2
kamukurum 5
membrankaplama
yangin 5

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için buradayız! Size en iyi su depoları çözümleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.
Beraber çalışabilmek dileğiyle…

TELEFONUNUZU BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM 📞