Hakkımızda

mavi logo

Mavi Depo, Tara Yalıtım İzolasyon ve Tadilat Uygulamaları Ltd. Şti. markasıdır. 2004 yılında kurulan şirketimiz, spesifik olarak su depoları yalıtımı, su depoları izolasyonu, su depoları temizliği ve su depoları dezenfeksiyonu konusunda uzmanlaşmıştır. On binlerce metrekare su deposu yalıtım tecrübesine sahip firmamızın ana prensibi, doğru malzemeyi, doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak üzerine kuruludur.

Biz Kimiz?

Mavi Depo ekibi, su depoları alanında uzmanlaşmış deneyimli profesyonellerden oluşur. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul ediyor ve her projeye aynı özeni gösteriyoruz. Su deposu izolasyonu, yalıtımı, temizliği ve dezenfeksiyonu konularında uzmanlık sağlamak için sürekli eğitim alıyoruz.

4729
depo yalitim 1

İşimiz ve İlkelerimiz

Özellikle, su deposu izolasyonu ve yalıtımı, uzmanlık gerektiren bir iştir. Tonlarca suyun depolandığı bir yapının, yıllarca sızdırma olmaksızın, hijyenik koşulları yerine getirerek hizmet vermesi beklenmektedir. Bizim işimiz bu hassas gereksinimleri karşılamak ve su depolarınızı güvende tutmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Mavi Depo, müşterilerine mükemmel hizmet sunmayı taahhüt eder. İster müstakil villanızın küçük bir su deposu, ister bir AVM’nin büyük bir su deposu olsun, işimizi aynı zevk, heyecan ve kaliteyle yapıyoruz. Özellikle, su depolarının sağlığı ve dayanıklılığı için en iyi malzemeleri kullanıyor ve kendi uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Uygulamalara, malzeme ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garanti vermekteyiz.

yalitim problemlerine son
burak tanriver profil fotografi

Burak Tanrıver

İnşaat Mühendisi
Yıldız Teknik Üniversitesi

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için buradayız! Size en iyi su depoları çözümleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.
Beraber çalışabilmek dileğiyle…

Scroll to Top