Ofis ve İşyeri Su Deposu İzolasyonu İçin Hazırız

Ofis ve İşyerlerinin su depolarının yalıtımı ve izolasyonunda 20 yılı aşkın tecrübe ve 10 yıl işçilik garantisiyle hizmetinizdeyiz. Hemen iletişime geçin, su deposu izolasyonu ihtiyaçlarınıza uygun teklifimizi iletelim, projenizi güvenle tamamlayalım.

ofis ve işyeri su deposu izolasyonu

Çalıştığımız Markalar

EN İYİ SU DEPOSU İZOLASYONU

Ofis ve İşyerlerinde Su Deposu İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Su depoları için en uygun izolasyon sistemi PVC membran kaplamasıdır.

 • %100 sızdırmazlık ve 10 yıl garanti sağlar.
 • PVC membran, içme suyuna uygun ve hijyeniktir.
 • Uygulama hızlı ve esnektir.
 • Metrekare bazında fiyatlandırılır.
 • PVC membranı, betonarme ve modüler su depolarında kullanabiliriz.
 • Temizlik ve dezenfeksiyon PVC membran kaplanmış yüzeylerde kolaylıkla yapılabilir.

3 Adımda Ofis ve İşyerlerinde Su Deposu İzolasyonu

3 adımda Ofis ve İşyeri su deponuzun tüm izolasyon ihtiyaçlarını giderelim. Bizimle iletişime geçin, su deponuzla ilgili konuşalım, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve deponuzu en kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile sorunlarını giderip bakımını tamamlayarak teslim edelim.

1.

İletişime Geçin

Bizi arayın, iletişim formunu doldurun, e-posta veya WhatsApp ile ulaşın.

2.

Teklif Verelim

Su deponuzla ilgili ihtiyaçlarınızı detaylıca paylaşın. Size özel teklif hazırlayalım.

3.

Uygulayalım

En kısa sürede profesyonel ekibimiz ile projenizi kusursuz şekilde teslim edelim.

TELEFONUNUZU BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM 📞

  Neden biz?

  Neden Ofis ve İşyerlerinde Mavi Depo’yu Tercih Etmelisiniz?

  Ofis ve İşyerlerinde ve diğer tüm yapılarda 20 yılı aşkın süredir su depolarının izolasyonunu ve yalıtımını yapıyoruz. Bu sayede yapının temeline su sızmıyor, yapının taşıyıcı sistemi zarar görmüyor. Su deponuz sayesinde, su kesilmesine karşı tedbirli oluyorsunuz. Dahası, su deponuz, içme suyuna uygun malzemelerle kaplanıyor. Su deposu izolasyonu bizim uzmanlığımız.

  • Kaliteli Malzeme
  • Tecrübe
  • Uygun Fiyat
  • 10 Yıl Garanti

  Hizmet Bölgelerimiz

  Türkiye’nin pek çok şehrinde bireysel kullanıcılara, ofis ve şirketlere, otellere, AVM’ler ve organize sanayi bölgelerine su deposu izolasyonu yalıtımı hizmetleri götürüyoruz. Hizmet bölgelerimiz konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Mavi Depo’dan Ofis ve İşyeri Su Deposu Yalıtım Hizmeti Alanlar Neler söylüyor?

  10 yıl işçilik garantili yalıtım hizmetlerimiz ile kusursuz müşteri deneyimini hedefliyoruz. Su depolarınızın izolasyonunu uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünler ile gerekleştiriyoruz.

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Organize Sanayi Bölgemizin 2 adet 1600 tonluk su deposunun yalıtımını, uzun araştırmalarımız neticesinde Mavi Depo’ya yaptırdık. Ne kadar doğru karar vermişiz. Tüm beklentilerimizi karşıladılar. İşe zamanında başlayıp, zamanında bitirdiler. Neyi nasıl yapacaklarını iyi biliyorlar. İş güvenliğini önemsiyorlar. 2017 yılından beri hiçbir sorun yaşanmadı depomuzda.”
  Erhan Koray

  GKOSB, Bölge Müdürü

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Tuzla Serbest Bölgedeki fabrikamızda toprak altında yer alan üç su depomuz var. Depoların su sızdırdığını ve sızan suların bina temeline yönlendiğini görünce ivedilikle su depolarımızın su yalıtımını yaptırmaya karar verdik. Tavsiye üzerine MaviDepo’ya ulaştık. Depolarımızın su yalıtımını PVC membranla yaparak kalıcı bir çözüm elde ettik.
  Cumhur Yıldırım

  Konveyör, Serbest Bölge İdari İşler

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “İstanbul Boğazının en güzel yerinde konumlanan otelimizin 2 kullanım suyu 1 yangın suyu deposu var. Musluktan akan sularımızın temiz, kokusuz olması bizim için çok önemli. Bundan dolayı içme suyuna uygunluk belgesine sahip PVC membranları uygulayan Mavi Depo’yu tercih ettik. Bizi bilgiye doyurup, kusursuz bir uygulama gerçekleştiridiler. Mavi Depo’yu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Erdoğan Güzer

  Radisson Blu, Teknik Müdür

  Ofis ve İşyeri Su Deposu İzolasyonu Hakkında

  Su deposu izolasyonu, suyun depo içinde kalmasını ve dışarı sızmasını veya kaçmasını engellemenin yanı sıra, içerideki suyun sıcaklığını korumanın da bir yoludur. İşyerlerimizin ve ofislerimizin su depoları, dış etkenlere karşı korunmalıdır. Özellikle sızıntıların önlenmesi, suyun çevresine zarar vermesini engeller ve su kaynaklarını korur.

  Ofislerde, plazalarda, İşyerlerinde Su Deposu Yalıtımı nasıl yapılmaktadır?

  Bu tip yapılarda su depoları genellikle yapının bodrum katında yer alır. Bodrum katta yer alan su deposunun su yalıtımı çok önemlidir. Su deposunda oluşabilecek herhangi bir sızıntı, binanın temeline, taşıyıcı sistemine büyük zararlar verebilir.

  Bu tip su depolarında en uzun ömürlü, garantili çözüm PVC membran ile yapılan izolasyondur. PVC membran uygulamasına malzeme ve işçilik hatasına karşı 10 yıl garanti verilmektedir.

  İşyeri Su Deposu Temizliği ve Hijyen

  İşyerlerinde ve ofislerde kullanılan suyun temiz ve sağlıklı olması kritik bir öneme sahiptir. Su depoları zamanla kirlenebilir, içinde tortular birikebilir ve bakteriler üreyebilir. Bu nedenle, su deposu temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Temizlik işlemi sırasında depo boşaltılır, iyice temizlenir ve dezenfekte edilir. Bu, içme suyunun kalitesini ve güvenliğini sağlar.

  Yangın Söndürme Sistemleri için Su Deposu

  İşyerlerinde ve ofislerde bulunan yangın söndürme sistemleri için su depoları kullanılır. Yangın anında hızla müdahale etmek ve yangını söndürmek için yeterli su kaynağına sahip olmak son derece önemlidir. Bu nedenle, su deposunun işlevselliği ve bakımı, yangın güvenliği açısından hayati bir öneme sahiptir.

  Sonuç

  Ofisler ve işyerleri için su deposu izolasyonu ve temizliği, suyun düzenli teminini sağlamak, içme suyunun kalitesini korumak ve yangın söndürme sistemlerinin işlevselliğini garanti altına almak için kritik bir öneme sahiptir. Bu önlemler, işyerinizin verimli çalışmasını ve çalışanlarınızın sağlığını korumanıza yardımcı olur.

  Mavi Depo olarak, işyerleriniz ve ofisleriniz için su deposu izolasyonu ve temizliği konularında uzmanız. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Daha fazla bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Unutmayın, su deposu işleri ciddiyet gerektiren işlerdir ve uzmanlık ister. İşyerlerinizin ve ofislerinizin su depolarını profesyonel ellere bırakarak, su temininden yangın güvenliğine kadar birçok önemli konuda sorun yaşamamanızı sağlayabilirsiniz.

  Sorularınız Mı Var?

  Bize Hemen Ulaşın

  Su deposu yalıtımı ve izolasyonu hakkında bilgi, teklif ve tüm detaylar için için bizimle iletişime geçin.

  Mesai Saatleri

  08:30 – 18:30 (H.İçi)
  09:30 – 12:30 (Cmt.)

  Adres

  Çavuşoğlu Cd. No: 17/1 Kartal/İstanbul

  İletişim Formu