Havuzlar ve Denge Depoları Su Deposu İzolasyonu İçin Hazırız

Havuzlar ve Denge Depolarının su depolarının yalıtımı ve izolasyonunda 20 yılı aşkın tecrübe ve 10 yıl işçilik garantisiyle hizmetinizdeyiz. Hemen iletişime geçin, su deposu izolasyonu ihtiyaçlarınıza uygun teklifimizi iletelim, projenizi güvenle tamamlayalım.

havuz ve denge tankları izolasyonu

Çalıştığımız Markalar

EN İYİ SU DEPOSU İZOLASYONU

Havuzlar ve Denge Depolarında Su Deposu İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Su depoları için en uygun izolasyon sistemi PVC membran kaplamasıdır.

 • %100 sızdırmazlık ve 10 yıl garanti sağlar.
 • PVC membran, içme suyuna uygun ve hijyeniktir.
 • Uygulama hızlı ve esnektir.
 • Metrekare bazında fiyatlandırılır.
 • PVC membranı, betonarme ve modüler su depolarında kullanabiliriz.
 • Temizlik ve dezenfeksiyon PVC membran kaplanmış yüzeylerde kolaylıkla yapılabilir.

3 Adımda Havuzlar ve Denge Depolarında Su Deposu İzolasyonu

3 adımda Havuzlar ve Denge Depoları su deponuzun tüm izolasyon ihtiyaçlarını giderelim. Bizimle iletişime geçin, su deponuzla ilgili konuşalım, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve deponuzu en kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile sorunlarını giderip bakımını tamamlayarak teslim edelim.

1.

İletişime Geçin

Bizi arayın, iletişim formunu doldurun, e-posta veya WhatsApp ile ulaşın.

2.

Teklif Verelim

Su deponuzla ilgili ihtiyaçlarınızı detaylıca paylaşın. Size özel teklif hazırlayalım.

3.

Uygulayalım

En kısa sürede profesyonel ekibimiz ile projenizi kusursuz şekilde teslim edelim.

TELEFONUNUZU BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM 📞

  Neden biz?

  Neden Havuzlar ve Denge Depolarında Mavi Depo’yu Tercih Etmelisiniz?

  Havuzlar ve Denge Depolarında ve diğer tüm yapılarda 20 yılı aşkın süredir su depolarının izolasyonunu ve yalıtımını yapıyoruz. Bu sayede yapının temeline su sızmıyor, yapının taşıyıcı sistemi zarar görmüyor. Su deponuz sayesinde, su kesilmesine karşı tedbirli oluyorsunuz. Dahası, su deponuz, içme suyuna uygun malzemelerle kaplanıyor. Su deposu izolasyonu bizim uzmanlığımız.

  • Kaliteli Malzeme
  • Tecrübe
  • Uygun Fiyat
  • 10 Yıl Garanti

  Hizmet Bölgelerimiz

  Türkiye’nin pek çok şehrinde bireysel kullanıcılara, ofis ve şirketlere, otellere, AVM’ler ve organize sanayi bölgelerine su deposu izolasyonu yalıtımı hizmetleri götürüyoruz. Hizmet bölgelerimiz konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Mavi Depo’dan Havuzlar ve Denge Depoları Su Deposu Yalıtım Hizmeti Alanlar Neler söylüyor?

  10 yıl işçilik garantili yalıtım hizmetlerimiz ile kusursuz müşteri deneyimini hedefliyoruz. Su depolarınızın izolasyonunu uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünler ile gerekleştiriyoruz.

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Organize Sanayi Bölgemizin 2 adet 1600 tonluk su deposunun yalıtımını, uzun araştırmalarımız neticesinde Mavi Depo’ya yaptırdık. Ne kadar doğru karar vermişiz. Tüm beklentilerimizi karşıladılar. İşe zamanında başlayıp, zamanında bitirdiler. Neyi nasıl yapacaklarını iyi biliyorlar. İş güvenliğini önemsiyorlar. 2017 yılından beri hiçbir sorun yaşanmadı depomuzda.”
  Erhan Koray

  GKOSB, Bölge Müdürü

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Tuzla Serbest Bölgedeki fabrikamızda toprak altında yer alan üç su depomuz var. Depoların su sızdırdığını ve sızan suların bina temeline yönlendiğini görünce ivedilikle su depolarımızın su yalıtımını yaptırmaya karar verdik. Tavsiye üzerine MaviDepo’ya ulaştık. Depolarımızın su yalıtımını PVC membranla yaparak kalıcı bir çözüm elde ettik.
  Cumhur Yıldırım

  Konveyör, Serbest Bölge İdari İşler

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “İstanbul Boğazının en güzel yerinde konumlanan otelimizin 2 kullanım suyu 1 yangın suyu deposu var. Musluktan akan sularımızın temiz, kokusuz olması bizim için çok önemli. Bundan dolayı içme suyuna uygunluk belgesine sahip PVC membranları uygulayan Mavi Depo’yu tercih ettik. Bizi bilgiye doyurup, kusursuz bir uygulama gerçekleştiridiler. Mavi Depo’yu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Erdoğan Güzer

  Radisson Blu, Teknik Müdür

  Havuzlar ve Denge Depoları Su Deposu İzolasyonu Hakkında

  Havuzlar, yaz aylarında serinlemek ve eğlenmek için harika mekanlardır. Ancak bu keyifli alanların kullanımı, düzenli bakım ve temizlik gerektirir. Aynı zamanda, denge depoları da suyun depolanması ve dağıtılmasında önemli bir rol oynar. Hem havuzlar hem de denge depoları için temizlik ve bakımın neden bu kadar önemli olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini inceleyelim.

  Havuz Temizliği ve Bakımı

  Havuzlar, sıcak hava koşullarında serinlemek ve eğlenmek için popüler mekanlardır. Ancak bir havuzun temiz ve güvenli kalması için düzenli bakım gereklidir. İşte havuz temizliği ve bakımının neden önemli olduğu:

  • Sağlık ve Güvenlik: Kirli veya bakteriye sahip bir havuz, kullanıcıların sağlığını tehdit edebilir. Düzenli temizlik, suyun temiz ve güvenli kalmasını sağlar.
  • Su Kalitesi: Havuz suyunun kimyasal dengesi, su kalitesini etkiler. pH seviyeleri ve dezenfeksiyon düzenli olarak kontrol edilmelidir.
  • Ekipmanın Uzun Ömürlülüğü: Havuz ekipmanları, düzenli bakım yapılmazsa daha hızlı aşınabilir veya bozulabilir. Bakım, ekipmanın uzun süre dayanmasını sağlar.
  • Maliyet Tasarrufu: Havuzunuzun düzenli bakımı, ileride daha ciddi sorunların önlenmesine yardımcı olur. Bu da maliyet tasarrufu sağlar.

  Havuzlar ve Denge Depolarının Yalıtım Uygulamaları

  Havuzlarda genellikle çimento esaslı esnek su yalıtım malzemeleri ile su yalıtımı yapılmaktadır. Yapılan su yalıtımının üzerine seramik ya da benzeri bir kaplama yapılmaktadır. Genellikle bu tip havuzlar “taşmalı” olarak dizayn edilir. Havuz kenarında bulunan kanala taşan su, havuzun denge deposuna ulaşır. Denge deposu suyun devir daimini sağlamak, kurulmuş filtre sistemlerinden suyun geçmesini sağlamak ve havuzların su taşırmasını engellemektir. Bu denge depolarına da su yalıtım uygulaması yapılmalıdır.

  Bazı yüzme havuzlarında da çimento esaslı yalıtım uygulamaları yerine PVC membranla (liner) kaplama yapılmaktadır. Bu tip kaplamaların da farklı özellikleri mevcuttur.

  Sorularınız Mı Var?

  Bize Hemen Ulaşın

  Su deposu yalıtımı ve izolasyonu hakkında bilgi, teklif ve tüm detaylar için için bizimle iletişime geçin.

  Mesai Saatleri

  08:30 – 18:30 (H.İçi)
  09:30 – 12:30 (Cmt.)

  Adres

  Çavuşoğlu Cd. No: 17/1 Kartal/İstanbul

  İletişim Formu