Konveyör

KONVEYÖR , 1979 yılında kurulmuştur. Adını o yıllarda faaliyet gösterdiği alan olan konveyör sistemleri üretiminden almıştır. 1985 yılından itibaren ise beyaz eşya yan sanayisi ve otomotiv yan sanayisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde İstanbul, Eskişehir, Manisa ve Polonya’da yaklaşık 3500 çalışanı ile KONVEYÖR’e bağlı faaliyetlerini sürdüren fabrikaları bulunmaktadır. KONVEYÖR, ülkemizin sektöründe lider kuruluşları arasındadır.

Konveyör firmasının Tuzla Serbest Bölge’deki fabrikalarına ait 200 metrekarelik su deposunun PVC membran uygulamasını başarıyla tamamladık. İşte bu başarılı projeye ait tüm detaylar..

Verilen Hizmete Ait Detaylar

Hizmet Tarihi2017
Hizmet LokasyonuTuzla Serbest Bölge – İstanbul
Verilen HizmetlerPVC Membran Uygulaması
Su Deposu Büyüklüğü200 metrekare
Hizmetin Tamamlanma Süresi2 Gün
Referans Hizmet Detay Tablosu

Hizmet Alan Müşterimizin Yorumu ve Proje Özeti

Tuzla Serbest Bölgedeki fabrikamızda toprak altında yer alan üç su depomuz var. Depoların su sızdırdığını ve sızan suların bina temeline yönlendiğini görünce ivedilikle su depolarımızın su yalıtımını yaptırmaya karar verdik. Tavsiye üzerine Mavi Depo’ya ulaştık. Depolarımızın su yalıtımını PVC membranla yaparak kalıcı bir çözüm elde ettik.

Konveyor, 30 ülkeye ihracat yapan, biri Tuzla Serbest Bölge’de yer alan 5 fabrikası olan 1979 yılında kurulmuş bir şirkettir.

Tuzla Serbest Bölge’de yer alan fabrikamızda, biri yangın suyu, diğer ikisi kullanım suyu amaçlı üç adet depomuz mevcuttur.

Betonarme olarak imal edilen bu üç depomuzda maalesef zaman içinde, kılcal çatlaklar meydana gelmiş ve perde duvarlarda ve döşemede korozyon baş göstermiştir. Depo içindeki su basıncından su depomuz suyu sızdırmaktaydı.

182konveyor

Hem korozyonu önlemek hem de hijyenik bir kaplama yaptırmak amacıyla yaptığımız araştırmada, PVC membran ile yapılacak yalıtımın bizim için en uygun çözüm olacağını öngördük.

Sürekli çalışan fabrikamızda, önceden belirlenen 2 gün içinde, su depolarımızın izolasyon uygulaması tamamlanmalı ve hemen su doldurularak kullanıma açılmalıydı.

Konusunda uzman, tecrübeli bir ekibe sahip bir firma arayışımızda, daha önceden iki fabrikamızın da su depolarımızın uygulamasını yapan Mavi Depo ile anlaşma sağladık.

Mavi Depo, uygulama öncesinde, su deposu yalıtımında kullanılacak tüm malzemeleri uygulama sahasına getirdi. Ardından, belirlenen gün ve saatte uygulamaya başladı.

2 gün içinde üç adet toplamda 200 metrekare alanın hijyenik, içme suyuna uygun PVC membran ile kaplanması tamamlandı.

Mavi Depo tarafından 2017 Aralık ayında tamamlanan bu uygulamada gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederiz.

Cumhur Yıldırım

Konveyor Beyaz Eşya Otomotiv ve Yan Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Serbest Bölge İdari İşler

184konveyor

Siz De Başarılı Projelerimizin Arasında Yerinizi Alın 🎉

Su deposu izolasyonu ve yalıtımı, temizliği ve dezenfeksiyonu hizmeti arıyorsanız teslim ettiğimiz yüzlerce başarılı projeden biri olun. Bize hemen ulaşın, su deponuzun yalıtım sorunlarını giderelim.

Scroll to Top