Organize Sanayi Bölgeleri Su Deposu İzolasyonu

Organize Sanayi Bölgeleri’nde apartman, ofis ve işyerleri, fabrika, okul, hastane ve kamu kurumları su depolarının yalıtımı ve izolasyonunda 20 yılı aşkın tecrübe ve 10 yıl işçilik garantisiyle hizmetinizdeyiz. Hemen iletişime geçin, Organize Sanayi Bölgeleri su deposu izolasyonu ihtiyaçlarınıza uygun teklifimizi iletelim, projenizi güvenle tamamlayalım.

Çalıştığımız Markalar

EN İYİ SU DEPOSU İZOLASYONU

Organize Sanayi Bölgeleri’nde Su Deposu İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Su depoları için en uygun izolasyon sistemi PVC membran kaplamasıdır.

 • %100 sızdırmazlık ve 10 yıl garanti sağlar.
 • PVC membran, içme suyuna uygun ve hijyeniktir.
 • Uygulama hızlı ve esnektir.
 • Metrekare bazında fiyatlandırılır.
 • PVC membranı, betonarme ve modüler su depolarında kullanabiliriz.
 • Temizlik ve dezenfeksiyon PVC membran kaplanmış yüzeylerde kolaylıkla yapılabilir.

3 Adımda Organize Sanayi Bölgeleri’nde Su Deposu İzolasyonu

3 adımda Organize Sanayi Bölgeleri’ndeki su deponuzun tüm ihtiyaçlarını giderelim. Bizimle iletişime geçin, su deponuzla ilgili konuşalım, ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve deponuzu en kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibimiz ile sorunlarını giderip bakımını tamamlayarak teslim edelim.

1.

İletişime Geçin

Bizi arayın, iletişim formunu doldurun, e-posta veya WhatsApp ile ulaşın.

2.

Teklif Verelim

Su deponuzla ilgili ihtiyaçlarınızı detaylıca paylaşın. Size özel teklif hazırlayalım.

3.

Uygulayalım

En kısa sürede profesyonel ekibimiz ile projenizi kusursuz şekilde teslim edelim.

TELEFONUNUZU BIRAKIN, SİZİ ARAYALIM 📞

  Neden biz?

  Neden Organize Sanayi Bölgeleri’nde Mavi Depo’yu Tercih Etmelisiniz?

  Organize Sanayi Bölgeleri’nde ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde 20 yılı aşkın süredir su depolarının izolasyonunu ve yalıtımını yapıyoruz. Bu sayede yapının temeline su sızmıyor, yapının taşıyıcı sistemi zarar görmüyor. Su deponuz sayesinde, su kesilmesine karşı tedbirli oluyorsunuz. Dahası, su deponuz, içme suyuna uygun malzemelerle kaplanıyor. Su deposu izolasyonu bizim uzmanlığımız.

  • Kaliteli Malzeme
  • Tecrübe
  • Uygun Fiyat
  • 10 Yıl Garanti

  Hizmet Bölgelerimiz

  Türkiye’nin pek çok şehrinde bireysel kullanıcılara, ofis ve şirketlere, otellere, AVM’ler ve organize sanayi bölgelerine su deposu izolasyonu yalıtımı hizmetleri götürüyoruz. Hizmet bölgelerimiz konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Mavi Depo’dan Organize Sanayi Bölgeleri’nde Hizmet Alanlar Neler söylüyor?

  10 yıl işçilik garantili yalıtım hizmetlerimiz ile kusursuz müşteri deneyimini hedefliyoruz. Su depolarınızın izolasyonunu Organize Sanayi Bölgeleri’nde uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünler ile gerekleştiriyoruz.

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Organize Sanayi Bölgemizin 2 adet 1600 tonluk su deposunun yalıtımını, uzun araştırmalarımız neticesinde Mavi Depo’ya yaptırdık. Ne kadar doğru karar vermişiz. Tüm beklentilerimizi karşıladılar. İşe zamanında başlayıp, zamanında bitirdiler. Neyi nasıl yapacaklarını iyi biliyorlar. İş güvenliğini önemsiyorlar. 2017 yılından beri hiçbir sorun yaşanmadı depomuzda.”
  Erhan Koray

  GKOSB, Bölge Müdürü

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “Tuzla Serbest Bölgedeki fabrikamızda toprak altında yer alan üç su depomuz var. Depoların su sızdırdığını ve sızan suların bina temeline yönlendiğini görünce ivedilikle su depolarımızın su yalıtımını yaptırmaya karar verdik. Tavsiye üzerine MaviDepo’ya ulaştık. Depolarımızın su yalıtımını PVC membranla yaparak kalıcı bir çözüm elde ettik.
  Cumhur Yıldırım

  Konveyör, Serbest Bölge İdari İşler

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  “İstanbul Boğazının en güzel yerinde konumlanan otelimizin 2 kullanım suyu 1 yangın suyu deposu var. Musluktan akan sularımızın temiz, kokusuz olması bizim için çok önemli. Bundan dolayı içme suyuna uygunluk belgesine sahip PVC membranları uygulayan Mavi Depo’yu tercih ettik. Bizi bilgiye doyurup, kusursuz bir uygulama gerçekleştiridiler. Mavi Depo’yu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Erdoğan Güzer

  Radisson Blu, Teknik Müdür

  Organize Sanayi Bölgeleri Su Deposu İzolasyonu Hakkında

  Organize Sanayi Bölgeleri (OSB’ler), ülkemizde sanayinin gelişimine büyük katkı sağlayan, birçok farklı sektörün buluştuğu ve üretim yaptığı stratejik bölgelerdir. OSB’lerde faaliyet gösteren işletmeler, güvenilir su kaynaklarına ve su depolarına ihtiyaç duyarlar. İşte bu noktada Mavi Depo devreye girer.

  Mavi Depo olarak, Organize Sanayi Bölgeleri’nde faaliyet gösteren firmalara özel su depoları izolasyonu, yalıtımı, temizliği ve membran kaplama hizmetleri sunuyoruz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

  Özel Çözümler: Her OSB farklı ihtiyaçlara sahiptir. Biz, her işletmenin özel gereksinimlerini anlayarak en uygun çözümü sunarız. İşletmenizin su depoları için en iyi izolasyon veya yalıtım yöntemini belirleriz.

  Hızlı ve Güvenilir Hizmet: OSB’lerde üretim ve iş süreçleri hızla ilerler. Su depolarının bakımı ve onarımları da aynı hızla gerçekleştirilmelidir. Mavi Depo olarak, zamanınızın kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı hizmet sunarak işlerinizi aksatmamızı önleriz.

  Deneyim ve Uzmanlık: Yılların deneyimi ve uzman ekibimizle OSB’lerde su depoları konusunda lideriz. Kullandığımız malzemeler en yüksek kalitede ve su depolarınızı uzun vadeli koruma altına alır.

  Çevre Dostu Yaklaşım: Mavi Depo olarak çevreyi ve doğal kaynakları koruma konusunda hassasız. Kullandığımız malzemeler çevre dostu ve sürdürülebilirdir.

  Organize Sanayi Bölgeleri’nde faaliyet gösteren işletmeler için su depoları, üretimin devamlılığı ve güvenliği için kritik bir rol oynar. Mavi Depo olarak, işletmelerin su depolarını güvence altına almak için buradayız. Siz de işletmenizin su depolarını Mavi Depo güvencesiyle korumak isterseniz, bize hemen ulaşın. Su depoları bizim işimiz, sizin de işinizin devamlılığı bizim önceliğimizdir.

  Sorularınız Mı Var?

  Bize Hemen Ulaşın

  Su deposu yalıtımı ve izolasyonu hakkında bilgi, teklif ve tüm detaylar için için bizimle iletişime geçin.

  Mesai Saatleri

  08:30 – 18:30 (H.İçi)
  09:30 – 12:30 (Cmt.)

  Adres

  Çavuşoğlu Cd. No: 17/1 Kartal/İstanbul

  İletişim Formu