• 0216 371 50 25 – 0533 654 01 70
  • info@mavidepo.com

Konveyor Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan San. Tic. Ltd. Şti

Konveyor, 30 ülkeye ihracat yapan, biri Tuzla Serbest Bölge’de yer alan 5 fabrikası olan 1979 yılında kurulmuş bir şirkettir.

Tuzla Serbest Bölge’de yer alan fabrikamızda, biri yangın suyu, diğer ikisi kullanım suyu amaçlı üç adet depomuz mevcuttur.

Betonarme olarak imal edilen bu üç depomuzda maalesef zaman içinde, kılcal çatlaklar meydana gelmiş ve perde duvarlarda ve döşemede korozyon baş göstermiştir.

Hem korozyonu önlemek hem de hijyenik bir kaplama yaptırmak amacıyla yaptığımız araştırmada, PVC membran ile yapılacak yalıtımın bizim için en uygun çözüm olacağını öngördük.

Sürekli çalışan fabrikamızda, önceden belirlenen 2 gün içinde, su depolarımızın izolasyon uygulaması tamamlanmalı ve hemen su doldurularak kullanıma açılmalıydı.

Konusunda uzman, tecrübeli bir ekibe sahip bir firma arayışımızda, daha önceden iki fabrikamızın da su depolarımızın uygulamasını yapan Mavi Depo ile anlaşma sağladık.

Mavi Depo, uygulama öncesinde, su deposu yalıtımında kullanılacak tüm malzemeleri uygulama sahasına getirdi. Ardından, belirlenen gün ve saatte uygulamaya başladı.

2 gün içinde üç adet toplamda 200 metrekare alanın hijyenik, içme suyuna uygun PVC membran ile kaplanması tamamlandı.

Mavi Depo tarafından 2017 Aralık ayında tamamlanan bu uygulamada gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederiz.

Cumhur Yıldırım
Konveyor Beyaz Eşya Otomotiv ve Yan Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Serbest Bölge İdari İşler

© Copyright 2018 Mavi Depo Tüm hakları saklıdır.
web tasarım