• 0216 371 50 25 – 0533 654 01 70
  • info@mavidepo.com

Hakkımızda

Mavi Depo, Tara Yalıtım ve Dizayn San. Tic. Ltd. Şti. markasıdır. 2004 yılında kurulan şirketimiz, spesifik olarak su depoları yalıtımı, su depoları izolasyonu, su depoları temizliği ve su depoları dezenfeksiyonu konusunda uzmanlaşmıştır. On binlerce metrekare su deposu yalıtım tecrübesine sahip firmamızın ana prensibi, doğru malzemeyi, doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak üzerine kuruludur.

Birçok farklı özelliklerde malzemeler ile yalıtım uygulamaları gerçekleştirmemize rağmen, bütün dünyada kabul gören, içme suyu ile temasa uygun PVC membranlar ya da FPO membranlar sıklıkla kullandığımız ürünlerdir.

İster müstakil villanızın küçük bir su deposu, ister bir AVM’nin büyük bir su deposu olsun. İşimizi aynı zevk, heyecan ve kaliteyle yapıyoruz.

Özellikle, su deposu izolasyonu, su deposu yalıtımı, uzmanlık gerektiren bir iştir. Tonlarca suyun depolandığı bir hacmin yıllarca sızdırmadan, hijyeni bozulmadan yıllarca hizmet vermesi beklenmektedir.

Mavi Depo, kendi uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Uygulamalara, malzeme ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garanti vermekteyiz.

Gerek kamu kuruluşlarına, gerekse özel kuruluşlara, otellere, iş merkezlerine, okullara, hastanelere, fabrikalara, apartmanlara, sitelere, su deposunun olduğu her yere hizmet vermekteyiz.

Su deposu haricinde çatı, teras, havuz vbg bölgelerin yalıtım çözümlerine diğer şirketimiz www.tarayalitim.com dan ulaşabilirsiniz.

Beraber çalışabilmek dileğiyle…

Burak Tanrıver
İnşaat Mühendisi

© Copyright 2018 Mavi Depo Tüm hakları saklıdır.
web tasarım